+420 533 306 470 info@tmhklinika.cz
Top Moravia Health
Rehabilitace a masáže
Nadstandardní péče

Reference

Dobrý den pani Kleinbauerová,

moc vám děkujeme za pomoc a péči. Byla to právě vaše včasná léčba, díky které naše dcera může zase po zranění loktu hrát basketball. Díky vašemu vstřícnému přístupu a rychlému objednání teď Katka nemusí vynechat zbytek sezóny. Oba vám velice děkujeme a přejem spoustu spokojených pacientů!

Alena a David Z.

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat Petře Kleinbauerové za kvalitní, milý a profesionální přístup v průběh všech mých návštěv. Dlouho mně trápily záda a nebavilo mě měsíc čekat na objednání v běžných rehabilitacích, tak jsem se rozhodla zkusit soukromou rehabilitaci. Vůbec toho nelituju! Petra mě přijala už za čtyři dny, věnovala se jenom mně a při každé další návštěvě terapie navazovala tam, kde jsme minule skončili. Děkuji za péči a už vím, na koho se v případě potřeby můžu obrátit.

Jana C.

Naprostá spokojenost. Po sérii několika cvičení mě bolesti ramene polevily, s cvičením jsem podle instrukcí fyzioterapeutky pokračoval a po úrazu na lyžích mám už rameno zase v pořádku. Moc děkuji.

Pavel V.

Dobrý den,

chci moc poděkovat fyzioterapeutce Mgr. Kleinbauerové za poskytnutou péči a léčbu ramene. Bolest mě po nehodě nepříjmeně omezovala. Proto jsem byla ráda za rychlé objednání a oceňuji, že jsem nemusela stát ve frontě a nešlo to jako na běžícím pásu jeden pacient za druhým jako v běžných rehabilitacích.

Kamila D.

Rehabilitaci na klinice TMH mohu vřele doporučit. Fyzioterapeutka Petra je ochotná a má profesionální přístup. Byl jsem objednán do týdne a s bolestmi zad mi moc pomohla.

Karel R.

Hledala jsem malý kurz na cvičení, protože mi nevyhovují přeplněné tělocvičny, kde na cvičitelku ani nevidíte a ona v tom velkém množství lidí nemá čas vás opravit, takže si nejste jisti, zda cvik provádíte správně. Povedlo se a našla jsem program Škola zad, který probíhá v malých skupinkách s individuálním přístupem Mgr. Petry Kleinbauerové. Její hodiny na sebe navazují, každý se tak postupně zdokonaluje. Balanční cviky vypadaji v první hodině velmi jednoduše, ale zkuste to pak v šesté hodině na BOSU! Po první sadě šesti lekcí se moc těším na navazující kurz.

Alena K.

Rehabilitaci v Top Moravia Health po operaci kolene jsem zvolil na základě četných doporučení z mého okolí a udělal jsem dobře. Mgr. Kleinbauerová je skvělý odborník s mimořádným citem pro detail díky kterému je každé cvičení sestavené nejen pro nápravu postiženého místa, ale i korekci dalších individuálních nedostatků pohybového aparátu. Výsledky, se kterými jsem velice spokojen, potvrzuje i můj ortoped.

Mirek Š.